Новини

Прем'єра міні фільму до пісні «My Sweet Lord» Джорджа Харрісона
20.12.2021р. 757 Автор: Джоана
Прем'єра міні фільму до пісні «My Sweet Lord» Джорджа Харрісона

Рінго Старр, Джефф Лінн, Джо Уолш, «Weird Al» Янкович, Джон Хемм, Розанна Аркетт, лауреат премії Оскар і кінорежисер Тайка Вайтіті, художник Шепард Фейрі та багато інших відомих особистостей зібралися у новому музичному міні фільмі до відомої пісні «My Sweet Lord» Джорджа Харрісона.

 

Відео присвячене 50-річчю сольного альбому Харрісона «All Things Must Pass». Альбом потрапив на перше місце в чарті Billboard, зрештою розійшовшись тиражем понад 7 мільйонів копій у США. Цьогорічне посмертне видання, присвячене ювілею нещодавно було номіновано на Греммі.

 

 

 

 

Головні ролі виконують актори і колишні учасники акторського складу американського шоу «Saturday Night Live» Фред Армісен і Ванесса Байєр. Вони грають спеціальних таємних агентів, яким керівник доручає «шукати те, що не видно». Керівника агенства грає актор Марк Хемілл, відомий своєю ролю Люка Скайвокера у фільмі «Зіркові війни».

 

Син Харрісона, Дхані, є виконавчим продюсером цього відео. У нього та його матері Олівії також є епізодичні ролі, а самого Джорджа Харрісона коротко видно на архівних кадрах.

 

Джерело:

https://ultimateclassicrock.com/george-harrison-my-sweet-lord-video-2021/

21.12.2021 - 11:56
Гість

Неймовірно. Пісня мого дитинства. Як тепло стало на душі...Дякую.