Новини

Прем'єра нової пісні «Heart of a Child» від Еріка Клептона
28.12.2021р. 958 Автор: Джоана
Прем'єра нової пісні «Heart of a Child» від Еріка Клептона
Британський 76-річний співак, гітарист та композитор Ерік Клептон представив нову пісню під назвою «Heart of a Child», а також музичне відео до неї.
 
Співавтором «Heart of a Child» став Робін Монотті, італійський архітектор і кінопродюсер, який викликав суперечки в Інтернеті через свої скептичні погляди щодо вакцин проти COVID. У травні Монотті опублікував лист від Клептона, у якому музикант детально описував «важку реакцію» на вакцину від AstraZenaca. З тих пір вони стали друзями і опублікували інтерв’ю, в яких обговорювали свої позиції пов’язані з пандемією, карантином і вимогами до вакцинації.
 
Хоча «Heart of a Child» на пряму не пов'язана з COVID, текст пісні застерігає від впливу ЗМІ:
 
«Вимкни телевізор, кинь телефон
Ти не пам'ятаєш, що казав твій тато?
Не розбивай серце твоєї дитини
Не дозволяй своєму страху зводити тебе з розуму»
 
Клептон співпрацював з ірланським музикантом Ван Моррісоном над парою треків проти суворої ізоляції — «Stand and Deliver» і «The Rebels». Також випустив власну протестну пісню «This Has Gotta Stop». У листопаді рокер випустив «The Lady in the Balcony: Lockdown Sessions», фільм і альбом, у якому були представлені виступи разом із урізаною версією його групи, записаної в середині пандемії в Cowdray Park. Також відомо, що Клептон причетний до майбутнього альбому Оззі Осборна.
 
Джерело: