Новини

Прем'єра нового міні-альбому від гурту Asking Alexandria
24.01.2022р. 639 Автор: Джоана
Прем'єра нового міні-альбому від гурту Asking Alexandria

Британський гурт Asking Alexandria випустили свій новий міні-альбом під назвою «Never Gonna Learn». Названий на честь головної пісні «Never Gonna Learn» містить чотири композиції, включаючи «New Devil», яка записана разом з Марією Брінк з гурту In This Moment.

 

Брінк прокоментувала: «Ми знайомі з Asking Alexandria роками, і це приємно, нарешті співпрацювати. Вони неймовірно талановиті, і об’єднати зусилля з ними було дуже весело. Я не можу дочекатися, коли всі почують пісню і я вдячна бути частиною цього».

 

Гітарист Asking Alexandria Бен Брюс говорить про новий альбом: «2021 був ще одним дивним роком для всіх, тому ми хотіли зробити щось особливе для наших шанувальників і розпочати новий рік з вибухом! Ми ​​дуже раді випустити альбом «Never Gonna Learn».»

 

«Замість того, щоб просто випустити наш новий сингл, ми хотіли дати вам трохи більше, тому ми включили в цей сингл ще дві абсолютно нові пісні, одна з яких дорога нашому серцю, а інша, у якій ми співпрацювали з нашою хорошою подругою Марією Брінк з In This Moment.»

 

«На довершення всього, ми вперше з 2018 року виступатимемо з концертами у США! Ми не можемо дочекатися зустрічі з вами і сподіваємося, що ви полюбите ці нові пісні так само, як і ми!»

 

Прослухати альбом можете у YouTube Music та Spotify.

 

 

 

 

Джерело:

https://www.antimusic.com/news/asking-alexandria-new-devil-in-this-moment-maria-brink-012222/