Новини

Queen проти Трампа
08.11.2019р. 248 Автор: Квітень
Queen проти Трампа

Британський гурт Queen вирішив юридично заборонити Дональду Трампу використовувати свою музику у передвиборчій кампанії, розповідає газета Independent.

Терпець уславлених рокерів увірвався після того, як команда очільника Білого дому використала у своєму відеоролику їхній хіт We Will Rock You, а сам пан Трамп ще й виклав його на своїй сторінці у Twitter.

Представник гурту розповів Independent, що "Queen не погоджувалися на використання пісні" і що її адвокати працюють над тим, аби музика Queen не використовувалися під час кампанії Трампа.

Газета зазначає, що це вже не перший раз, коли Queen обурилися використанням одного із своїх найвідоміших хітів президентом США.

Ще у липні 2016 року група заявляла, що використання іншого хіта, We Are the Champions, під час з'їзду Республіканської партії було "несанкціонованим" і "проти нашого бажання".

Гітарист Брайан Мей пізніше заявив, що навіть якби пан Трамп попросив дозволу використати цю пісню, йому б відмовили, бо Queen вважають його "дуже небезпечною людиною".

Independent пише, що Білий дім поки не надав коментаря, і нагадує, що в США існують доволі чіткі правила щодо використання інтелектуальної власності під час виборчих перегонів.

Згідно з ними, представники пана Трампа повинні були отримати дозвіл на використання музики Queen або від її авторів, або від інших власників прав на неї.

Джерело - https://www.bbc.com/ukrainian/press-review-50265034