Новини

Rammstein пишуть новий альбом!
12.10.2020р. 1492 Автор: Квітень
Rammstein пишуть новий альбом!

Німецький індустріаЛ- металевий секстет Rammstein офіційно підтвердив, що повернувся в студію і працює над новим матеріалом. Минулого місяця фан-сайт Rammstein World опублікував непідтверджені повідомлення про те, що члени Rammstein та їхня команда були помічені в студії La Fabrique у Сен-Ремі-де-Прованс, Франція, де вони записали свій альбом без назви 2019 року. 

Додаючи ваги цим спекуляціям, барабанщик Крістоф Шнайдер опублікував у Instagram свій знімок у національному парку Каланк на півдні Франції, який знаходиться недалеко від студії La Fabrique.

Кілька днів тому Рамштайн у Facebook та Instagram підтвердити припущення та опублікувати дві окремі фотографії, на яких вони наполегливо працюють у студії La Fabrique. Фотографії зробили Шнайдер та гітарист Пол Ландерс.

Згадуючи свій відкладений стадіонний тур у Європі та Північній Америці (літо 2020), Рамштайн написав: "На жаль, цього року немає гастролей, але це здорово повернутися в студію!"

Якщо це новий альбом, над яким працюють Rammstein, шанувальники сподіватимуться, що на цей раз  очікування менше, ніж розрив у десятиліття між альбомами  "Liebe ist für alle da" 2009 року та "Untitled " 2019 року.

Альбом Untitled Rammstein у травні 2019 року породив сингли "Deutschland", "Radio" та "Ausländer" і посів британську чарт-карту під третім номером.

Нагадаю, що цього року Rammstein перенесли весь свої концерти з літа 2020 на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

Попередньої їхній тур відновиться з Белфаста на арені Баучера в суботу 12 червня 2021 року, потім на стадіоні Кардіффського князівства в середу 16 червня та на арену Ковентрі Ріко в суботу 19 червня 2021 року.