Новини

Рок-гурти і співаки, які скасовують свої майбутні виступи у Росії
03.03.2022р. 1771 Автор: Джоана
Рок-гурти і співаки, які скасовують свої майбутні виступи у Росії
Американський панк-рок гурт Green Day скасовують свій майбутній московський концерт через вторгнення Росії в Україну.
 
«З важкими серцями, у світлі поточних подій ми вважаємо за необхідне скасувати наше майбутнє шоу в Москві на стадіоні «Спартак»Ми усвідомлюємо, що цей момент не стосується рок-шоу на стадіоні, він набагато більший за це. Але ми також знаємо, що рок-н-рол - це назавжди, і ми впевнені, що буде час і місце для нас повернутися в майбутньому. Повернення коштів доступне в місці покупки. Будьте в безпеці.» — опубліковано у Instagram гурту
 
 
 
 
Цей концерт був частиною туру Green Day «Hella Mega» разом з гуртами Weezer та Fallout Boy. Вони не прокоментували скасування на момент написання цього матеріалу.
 
Поп/альт-група AJR також скасувала своє шоу в Росії, яке планувалося на жовтень, звинувативши країну у «злочинній поведінці» та попросивши людей поділитися «достовірною» інформацією про конфлікт.
 
 
 
 
Bring Me the Horizon оприлюднили заяву у Twitter, якій висловили свою солідарність з Україною «проти звірств, які вчиняють російське керівництво» і будуть використовувати свої можливості щоб допомогти Україні, і скасували свої майбутні виступи у Росії, Білорусі та Україні.
 
 
 
 
Ікона панк-року Іггі Поп відмовився від виступу 10 липня на фестивалі у Москві.
 
«Фестивальний виступ Іггі Попа в Москві 10 липня 2022 року скасовано. У світлі нинішніх подій це необхідно. Наші думки з українцями та всіма сміливими людьми, які виступають проти цього насильства та прагнуть миру»,  написано у Twitter співака.
 
Нагадаємо, що у Іггі Попа був запланований виступ а Україні 15 липня 2022 рокуна фестивалі UPark 2022.
 
Австралійський гурт Nick Cave & The Bad Seeds приєдналися, то тих хто скасовує свої концерти у Росії, і в Україні, повідомивши про це у Twitter і що, їхня підтримка і любов з хоробрими українцями.
 
 
 
 
Хоча гурт The Killers ще не зробили публічного оголошення, їх представник вже повідомив про намір скасування виступу на міжнародному Park Live Festival, який має відбутися в липні у Москві. На афіші також представлено інші рок і метал гурти.
 
А ось гурт Royal Blood оголосили про свою відмову від участі на Park Live Festival, висловивши, що вони «єдні з усіма громадянами України та Росії, які хочуть миру».
 
 
Джерело: