Новини

SAXON представили нову пісню та відео «Remember The Fallen»
14.01.2022р. 599 Автор: Джоана
SAXON представили нову пісню та відео «Remember The Fallen»

Британські легенди хеві-металу SAXON випустили свій другий сингл «Remember The Fallen» зі свого майбутнього альбому «Carpe Diem», який вийде 4 лютого під лейблом Silver Lining Music. 

 

Відомий музикан і продюсер, який працював з Judas Priest, Exodus, Accept та з іншими відомими гуртами, Енді Сніп займався продюсуванням альбому «Carpe Diem». В якому, вони зберігають звучання хеві-металу 80-х років.

 

Вокаліст Біфф Байфорд розповідає: «Я хотів написати пісню про COVID, про людей, які померли, і дати своє уявлення про те, як це трапилося. Деякі аспекти цього є досить загадковими і, звичайно, це ще не закінчилося, чи не так?»

 

«Це були важкі два роки. — продовжує Біфф, — У вересні 2019 року у мене стався серцевий напад, тому для гурту все пішло трохи тяжкувато. А потім за два-три місяці з’явився COVID, але, на щастя, ми почали писати та записувати цей альбом ще до COVID. Барабани ми записали у Німеччині, а гітари у різних місцях. Я багато писав, коли лежав на лікарняному ліжку, і ми витратили досить багато часу на створення й упорядкування ідей, які були у всіх нас. Я дійсно думаю, що це дуже насичений альбом, і, можливо, частина цієї інтенсивності походить від розчарування тим, що ви не можете нічого зробити у період COVID».

 

Джерело:

https://www.sonicperspectives.com/news/saxons-new-song-remember-the-fallen-pays-tribute-to-people-who-have-died-of-covid-19/