Новини

Skyline - сім'я за горизонтом.
20.07.2017р. 10828 Автор: Олена Борзик
Skyline - сім'я за горизонтом.

Станом на 2017 рік нікого в Україні вже не здивуєш масовими фестивалями, які проходять щоліта, залучаючи все більше і більше шанувальників та справжніх фанатів живої музики та атмосфери фестивалів під відкритим небом. Але організатори фестивалю у Бершаді все ж знайшли чим здивувати фанатів активного відпочинку.
Про фестиваль “Skyline” поки мало що відомо, адже проводиться він лише вдруге і не настільки масштабний як “Шипіт”, “Файне” чи інші всеукраїнські фестивалі. Щоб докладніше розповісти про незвичайний фестиваль та звернути увагу на його необхідність, журналісти радіо “Такт” поспілкувалися з одним із організаторів фестивалю “Skyline” Андрієм Лиманом.

- Доброго дня, Андрію.
- Доброго дня.

- Найважливіше питання, що цікавить не лише мене, а й наших читачів та слухачів: в чому особливість Вашого фестивалю?
- Наш фестиваль “Skyline” заснований на еко-спрямуванні. Тобто він абсолютно безалкогольний, сімейний та має безліч локацій на котрих кожного охочого навчать та продемонструють як ставитися до довкілля, а також того, як важливо сортувати сміття.

- Що окрім еко-локацій на фестивалі очікує на відвідувачів?
- Чудова музика та атмосфера як і на будь-якому фестивалі,звісно буде присутня і на “Skyline”, а також, оскільки, це сімейний фестиваль, організатори створили безліч розважальних локацій для будь-якого віку.

- Тобто батьки зможуть з дітьми чудово провести час? Що у вас буде саме для дітей?
- Найбільшою особливістю нашого заходу саме для дітей це буде казко-терапія. Досить цікава практика, яка буде абсолютно безкоштовна для всіх охочих. Надзвичайна практика для кожного.

- Досить цікаво було б глянути. Фестиваль проходитиме два дні. Зрозуміло,що постає питання за ночівлю.
- На території фестивалю діятиме наметове містечко, і, зауважу, що цього року ми серйозно підійшли до питання туалетів та душів, тому гадаю проблем не буде. А тим, хто не звик до ночівлі на природі, пропонується альтернативний варіант — ночівля в гуртожитку за територією фестивалю.

- Тоді важливе питання для жителів інших міст: як дістатися до вашого фестивалю?
- Спершу варто будь-яким чином дістатися до Вінниці, гадаю то не важко, а звідти у перший день фестивалю курсуватимуть автобуси з виконавцями фестивалю на котрий будь-який відвідувач може сісти за попередньою домовленістю з організаторами фестивалю. Номери є на сайті. Якщо ж вирушаєте до нас власним автомобілем, то їдете до Бершаді у Вінницькій області, а там на річці Бершадирці знайдете острів Анталка, на якому й проходитиме фестиваль “Skyline”.

- Отже, Андрію, чи можете Ви узагальнити основну ціль вашого фестивалю?
- Перш за все наш фестиваль організований задля того, аби продемонструвати українцям, що таке екосвідомість, і, можливо, під час активного і цікавого відпочинку наші відвідувачі усвідомлять проблеми довкілля, яким ми можемо запобігати щодня.

Екофестиваль “Skyline” подарує кожному можливість не лише гарно відпочити разом з родиною під живу музику на свіжій природі, а й дізнатися чимало нового, зокрема про захист нашого довкілля. Отже, людям, котрим немає чим зайнятися на вихідних, чи затятим фестивальщикам, чи навіть, якщо вам просто хочеться провести гарно вихідні вирушайте до Бершаді, Вінницької області, на острів Анталка і посмакуйте всіма перевагами екофестивалю. 15-16 липня, фестиваль “ Skyline”, відчуйте себе свідомим.