Новини

У США помер один із найвизначніших гітаристів Едді Ван Гален.
12.10.2020р. 1193 Автор: Квітень
У США помер один із найвизначніших гітаристів Едді Ван Гален.
У США у віці 65 років помер гітарист та співзасновник рок-гурту Van Halen — Едді Ван Гален. Його вважають одним із найвизначніших гітаристів усіх часів, а гурт входить у топ-20 найпродаваніших артистів.

Про це у соцмережах повідомив його син Вольф Ван Хален.

Музикант упродовж шести років боровся із раком горла. Видання TMZ, яке перше повідомило про смерть артиста, пише, що він помер у лікарні в Каліфорнії в оточенні родини.

Журналісти повідомляють, що під час усього лікування Ван Гален продовжував відвідувати концерти та репетирувати зі своїм сином.

На смерть музиканта вже відреагували деякі його колеги. Наприклад, фронтмен гурту KISS Джин Сіммонс назвав Ван Галена «не тільки гітарним богом, а й людиною з неймовірною душею».

Хто такий Едді Ван Гален?

У 1972 році він разом зі своїм братом Алексом створив гурт, який у 1974 році назвали Van Halen. Одною з найвідоміших композицій гурту є пісня Jump.

Крім того, у 1982 році Едді Ван Гален зіграв гітарне соло для пісні Майкла Джексона Beat It, яка стала хітом. Музикант також співпрацював із гуртами Black Sabbath та KISS.

а весь час існування гурт випустив 12 альбомів та продав у США понад 56 млн копій, а у світі — понад 80 мільйонів. Це робить гурт Van Halen одним із найпродаваніших артистів. А Едді Ван Галена називають одним із найвіртуозніших гітаристів усіх часів. Так, видання Rolling Stones помістило його на 8 сходинку найкращих гітаристів.

Крім того, Едді вважається одним із популяризаторів техніки теппінга — це коли гітарист на електрогітарі право рукою добуває звук, вдаряючи пальцем по грифу.