Новини

Українські музиканти записали першу колядку у стилі smooth jazz
12.01.2022р. 739 Автор: Джоана
Українські музиканти записали першу колядку у стилі smooth jazz
Золота скрипка Канади Василь Попадюк.
 
Знаний як в Україні, так і далеко за її межами саксофоніст Ігор Рудий.
 
Гітарист-віртуоз, композитор, aранжувальник та мультиінструменталіст Роман Недзельський.
 
Один з найкращих барабанщиків Східної Європи Олександр Муренко.
 
Що об'єднує цих відомих музикантів?
 
Відповідь проста: любов до української музики й українських традицій. У новорічну ніч-2022 вони створили для всіх меломанів дивовижний подарунок до Різдва - інструментальну версію відомої колядки «По всьому світу сталася новина...».
 
«В оригіналі цю колядку виконує Оксана Білозір, це один із її улюблених різдвяних творів,  говорить Роман Недзельський, який займався пост-продакшном треку,  тому наша версія - це кавер. У стилі smooth jazz. Наш імпровізований бенд ми жартома назвали «оркестр з боротьби з джазом». Та насправді, я дуже радий, що ми, музиканти, які зараз перебувають у різних країнах світу (Василь у себе вдома в Канаді, Ігор у Швейцарії, Сашко настільки затребуваний, що невловимий, постійно десь на гастролях), разом маємо змогу привітати Україну з Різдвом, що наближається і от-от запалить свою першу зірку. І довести, що наші колядки можуть звучати сучасно й модно і що маємо ми не лише «Щедрик», а й безліч інших, не менш цікавих і вартісних мелодій.»
 
У планах бенду  створити джазові кавери на мелодії з культових українських кінофільмів і, можливо, навіть дати спільні виступи  із програмою, яка подарує нове життя і незвичне звучання українським мелодіям.
 
Джерело: