Новини

Українська студія Bob Basset зробила маски для туру гурту Ghost
28.01.2022р. 889 Автор: Джоана
Українська студія Bob Basset зробила маски для туру гурту Ghost
Відомий шведський гурт Ghost 25 січня почав свій новий тур Imperatour з концерту в Ріно (США). Учасники гурту, як завжди, вийшли на сцену в масках. Цього разу їх робили українці зі студії Bob Basset.
 
Заснований у 2006 році гурт Ghost один з найкращих взірців скандинавського хеві-металу. Його учасники ніколи не відкривають свої справжні імена й завжди фігурують як Безіменні Гулі. Соліст виступає під ім'ям Папа Емерітус, за час існування гурту їх змінилося чотири, а смерть попереднього і створення нового «папи» часто відбувається під час концертів.
 
Анонімність Ghost є непорушним принципом, якого вдається дотримуватися завдяки ретельному підбору сценічних костюмів, а особливо масок. Для туру «Imperatour» шведи замовили їх в української артстудії Bob Basset.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
За словами співзасновника Bob Basset, художника Сергія Петрова, для Безіменних Гулів він виготовив вісім масок, схожих на протигази.
 
«Це маски в близькому до стімпанку стилі зі шкіри, латуні, з рогами, які, до речі, робили зі справжніх коров’ячих рогів. А потім ми зробили те, що ніколи не робили — виготовити ще сім копій цієї маски за індивідуальними параметрами для кожного з Безіменних Гулів. Звісно, окрім того, що вони ефектні, вони мають бути надзвичайно комфортними, бо музикантам треба в них працювати на сцені кілька годин, тому все неодноразово перевірялося на зручність й безпеку.» — розповів Петров.
 
Як додав художник, найскладніше було чекати новин, що тур Ghost нарешті почався, бо все неодноразово відкладалося через пандемію, а розповідати про свою участь у проєкті до його початку українці не могли. «Звісно, зараз ми дуже задоволені. Це не перша наша співпраця з відомими музикантами, але кожного разу це як вперше. Ghost світові легенди металу, для нас честю було працювати з ними.» — зізнався Петров.
 
 
 
 
 
 
 
Маски від Bob Basset використовують багато світових зірок: вони з’являються в кліпах Zayn, Авріл Лавін, Korn, Otep and Tantric, у фільмі «Metallica: Through the Never (Крізь неможливе)», а учасник Slipknot Сід Вілсон виступає і знімається в масках від Bob Basset майже 7 років.
 
Джерело: