Новини

Український гурт Mist Tower представили свій новий сингл
19.02.2022р. 726 Автор: Джоана
Український гурт Mist Tower представили свій новий сингл
Український дезерт-рок гурт Mist Tower представили свій сингл «Fever Touch» зі свого майбутнього альбому, а також музичне відео до нього.
 
Пісню музиканти написали влітку 2021 року і за словами учасників гурту, вся робота над композицією пройшла дуже легко та швидко.
 
«Цей запис про пристрасть, він як почуття, що може приймати найрізноманітніші форми. Почуття, в яке людина пірнає не завжди за власним бажанням.»  діляться музиканти.
 
Музичне відео музиканти знімали неподалік міста Южне Одеської області, напочатку жовтня. Зйомки зайняли один день, а предпродакшн два місяці. Над кліпом працювала команда Валєри Блонда, засновника і учасника гуртів Heruvim та Kingpin.
 
Обкладинку для синглу створила місцева художниця Олександра Городецька.
 
 
 
 
Mist Tower, одеський стонер/дезерт-рок гурт, який створили учасники місцевої сцени у 2019 році, після спонтанного спільного виступу в одеському клубі «More Music Club»Дискографія команди поки що містить один мініальбом «Obsession», і йде робота над другим.
 
До складу гурту входять вокаліст Артем Матієнко, гітаристи Олександр Ходосевич та Андрій Левченко, барабанщик Ярослав Старовіч та бас-гітарист Simon Buzzkeeper.
 
Джерело: