Новини

Uraih Heep записали 25-ий студійний альбом 'Living The Dream'
23.04.2018р. 1759 Автор: Квітень
Uraih Heep записали 25-ий студійний альбом 'Living The Dream'

Не знаю який період життя легендарних Uriah Heep був для Вас найпліднішим чи найцікавішим, для мене особисто ці видатна команда перестала бути по-спражньому цікавою після розлучення з Девідом Байроном(David Byron) - вокаліст (з 1966-го до 1976(7)-го року). І хоча правий був Кен Генслі(Ken Hensley), що звинуватив Байрона у пияцтві і подальшій неможливості сценічної співпраці, для нас, для прихильників, це була майже «смерть» команди. Проте музичний бренд  Uriah Heep продовжує існувати і сьогодні. Від «зіркового» складу команди середини 70-их минулого сторіччя в групі залишився тільки Мік Бокс(Mick Box ). І він, разом із нинішніми своїми партнерами по  Uriah Heep нині оголосили про завершення запису нового 25-го студійного альбому 'Living The Dream'.

Мікс Бокс повідомив, що ще у січні ц.р. основну роботу із запису майбутнього альбому було зроблено, а нині триває фінальне зведення треків. Це меє бути зроблено станом на вересень ц.р і до листопада шанувальники вже мають отримати готовий альбом 'Living The Dream'. Проте вже сьогодні можна розмістити своє замовлення, аби бути серед перших і коштує можливість скачати цю роботу у цифровому форматі через Pledge Music - £10 (десять фунтів). Чекайте можливості почути новий  Uriah Heep і на Радіо Такт.

У коментарях стосовно нової роботи та нових технологічних можливостей музичної індустрії команди Мік Бокс(Mick Box) зауважив:

"Це добре, коли багато що нині стало таким безпосереднім та доступним, коли ви клацаєте кнопкою ввечері вдома, а на ранок вже отримуєте замовлене, проте подібні можливості позбавляють Вас деякої романтики очікування і переживань. Відсутність цієї романтики негативна сторона сьогодення.
Мік також згадав «найкращі часи» і незлим тихим словом віддав шану «найкращому вокалісту» Uriah Heep Давиду Байрону,: "Давид був одним з кращих вокалістів, з якими я коли-небудь працював, просто, тому що він не просто СПІВАВ ПІСНЮ він ЖИВ У ПІСНІ.
Тому, це торкалося кожного...»

 

 

Джерело - https://www.planetrock.com/news/rock-news/uriah-heep-finish-recording-their-25th-studio-album-living-the-dream/