Новини

Відомий співак і актор Міт Лоуф помер у віці 74 років
26.01.2022р. 645 Автор: Джоана
Відомий співак і актор Міт Лоуф помер у віці 74 років

Відомий американський співак і актор Марвін Лі Адей, відомий як Міт Лоуф, помер 20 січня у віці 74 років. Причина смерті не розкрита.

 

Сім’я Лоуфа написали у заяві: «Наші серця розбиті, ми повідомляємо, що незрівнянний Міт Лоуф помер сьогодні ввечері поруч з дружиною Деборою. Дочки Перл і Аманда та близькі друзі були з ним протягом останніх 24 годин...»

 

«Ми знаємо, як багато він означав для багатьох із вас, і ми дійсно цінуємо всю любов і підтримку, у час коли ми переживаємо горе і втрати такого вражаючого артиста та прекрасного чоловіка. Ми дякуємо вам за розуміння нашої потреби в конфіденційності. Від його серця до ваших душ… ніколи не зупиняйтеся розгойдуватися!»

 

Народився 27 вересня 1947 року в Далласі, штат Техас, Марвін Лі Адей (згодом він юридично змінив своє ім'я на Майкл у 1984 році) сформував свою першу групу Meat Loaf Soul у 1968 році, яку назвав на честь свого прізвиська М'ясний рулет, яке його тренер футбольного коледжу дав йому у середній школі.

 

У кінці 60-х на початку 70-х років Міт Лоуф приєднався до акторського складу лос-анджелесської постановки мюзиклу «Волосся», а через кілька років він приєднався до постановки на Бродвеї.

 

У 1971 році він підписав контракт з дочірньою компанією Motown Rare Earth і випустив спільний альбом «Stoney & Meatloaf» разом з блюзовою співачкою Шоною Мерфі.

 

Його великий розрив у кар’єрі відбувся у 1973 році, коли він пройшов прослуховування для мюзиклу «Більше, ніж ти заслуговуєш» у Нью-Йорку, отримавши роль Перрін / Кролика. Саме тут він зустрів свого майбутнього партнера по творчості Джима Стейнмана.

 

Міт Лоуф зіграв Едді та доктора Еверетта Скотта в першій постановці «Шоу жахів Роккі» у Лос-Анджелесі, а також роль Едді у фільмі 1975 року «Шоу жахів Роккі».

 

Разом із Джимом Стейнманом вони почали працювати над альбомом «Bat Out of Hell» у 1972 році, однак серйозну роботу над альбомом дует почав лише наприкінці 1974 року, і він нарешті вийшов у світ в жовтні 1977 року. З такими культовими піснями, як «Paradise by the Dashboard Light», «Bat Out of Hell» і «You Take the Words Right Out of My Mouth (Hot Summer Night)», він став одним із найбільш продаваних альбомів, 43 мільйони офіційних копій у всьому світі та 2,3 мільйона лише у Великобританії. Це принесло йому світову славу.

 

Міт Лоуф і Джим Стейнман знову об’єднали зусилля у 1981 році в альбомі «Dead Ringer», а Лоуф випустив ще три власних альбоми протягом 1980-х.

 

Жоден з альбомів не досяг такої популярності як «Bat Out of Hell», однак це швидко змінилося, коли вони разом з Стейнманом зібралися у серпні 1991 року, щоб почати роботу над новим проєктом.

 

 

Лоуф і Стейнман у роботі над «Bat Out of Hell II», 1991 рік

 

 

У вересні 1993 року Лоуф випустив пісню «Bat Out of Hell II: Back into Hell» перед культовим хітом «I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That)», який був на перших місцям у топ 28 країн.

 

У 2006 році вийшла третя частина трилогії «Bat Out of Hell III: The Monster Is Loose», над яким вони працювали разом з продюсером Десмондом Чайлдом. Альбом розійшовся тиражем 14 мільйонів копій по всьому світу і залишався на вершині британського чарту протягом семи тижнів. 

 

Його дванадцятий і останній студійний альбом «Braver Than We Are» вийшов у вересні 2016 року.

 

Протягом десятиліть він також здійснив численні великі світові тури. Останній In Concert Tour відбувся між 2015 та 2016 роками.

 

 

Міт Лоуф у 2006 році

 

 

Окрім музичної діяльності Лоуф також був активним актором театру, телебачення та кіно. Його численні роботи включають «Бійцівський клуб»«Шоу жахів Роккі»«Світ Вейна», «Завзятий Ді: Медіатор долі», а також «Світ спецій: фільм».

 

Джим Стейнман помер у квітні 2021 року у 73 роки.

 

Джерело: 

https://planetradio.co.uk/planet-rock/news/rock-news/meat-loaf-dies/