Новини

Вінницький Sick Solution одержали звання найкращого метал-гурту 2021
25.01.2022р. 652 Автор: Джоана
Вінницький Sick Solution одержали звання найкращого метал-гурту 2021

Вінницький метал-гурт Sick Solution одержали звання найкращого метал-гурту 2021 року, за версією жанрової премії The Best Ukrainian Metal Act.

 

Про це повідомляється на офіційній сторінці премії у Facebook.

 

«Чесно, ми навіть і мріяти не могли, що нас позвуть, особливо після зміни музичного вектору на хардкор, думали, що ми, можливо, «неформат»для премії. Також після оголошення власника премії Влада Ляшенка про продаж премії всі вже гадали, що вона не відбудеться. Але нам написали й покликали за класичним форматом, тому ми були в шоці та в піднесеному настрої, чекали всіх анонсів, щоб побачити, з ким будемо змагатись. Були впевнені на 99%, що ця зірка стане нашою, так і сталось.»  діляться музиканти-переможці.

 

Друге призове місце дісталося гурту Rabbit Leader, а третє місце гурту VELJA.

 

Найкращим метал-альбомом 2021 року визнано альбом «Where Fear and Weapons Meet» гурту 1914.

 

Нагадаємо, що 2020 року звання найкращого метал-гурту отримали Ignea, чий кліп цьогоріч був номінований на звання найкращого, але найкращим метал-кліпом обрали відеороботу «Добрий вечір!» гурту KARNA.

 

Інші номіновані музичні відео можете подивитися тут.

 

The Best Ukrainian Metal Act – єдина українська метал-премія, що діє з 2013 року. Більша частина переможців мають контракт з австрійським лейблом Napalm Records.

 

Джерело:

https://www.neformat.com.ua/news/23331-the-buma-2021-sick-solution-yak-naykrashchiy-metal-gurt-ta-inshi-peremozhci.html