Новини

Вийшла спільна пісня Pink Floyd і Андрія Хливнюка
08.04.2022р. 2126 Автор: Джоана
Вийшла спільна пісня Pink Floyd і Андрія Хливнюка
Pink Floyd представили композицію «Hey Hey Rise Up», свій перший реліз з 2014 року та альбому The Endless River, створеного на основі матеріалу, що залишився під час роботи над альбомом The Division Bell (1994). Таким чином це фактично перша нова пісня Pink Floyd як гурту з 1994 року.
 
У пісні звучить вокал Андрія Хливнюка з гурту Бумбокс. Його голос узятий з відео, де  він акапельно заспівав українську народну пісню «Ой у лузі червона калина» на Софійській площі в Києві.
 
Інструментальну частину пісні виконують двоє учасників гурту Девід Гілмор (гітара) та Нік Мейсон (барабани), басист Гай Пратт, який давно співпрацює з Pink Floyd, і клавішник Нітін Соні.
 
Девід Гілмор, у якого невістка та онуки українці, каже:
 
«Ми, як і багато інших, розлютовані та розчаровані підлим вчинком однієї з найбільших країн світу, що вторглася в незалежну, мирну демократичну державу та вбиває її народ.»
 
Він також сподівається, що пісня отримає широкий розголос і підтримку. Усі кошти від прослуховувань передадуть на гуманітарну допомогу Україні.
 
«Ми хочемо продемонструвати нашу підтримку Україні та показати, що більшість світу вважає абсолютно неправильним вторгнення наддержави в незалежну демократичну країну, якою стала Україна.»
 
Джерело: