Новини

Вийшов документальний фільм «The Beatles: Get Back»
29.11.2021р. 86 Автор: Джоана
Вийшов документальний фільм «The Beatles: Get Back»

З 25 по 27 листопада на каналі Disney+ відбулася прем'єра трисерійного документального фільму режисера Пітера Джексона про легендарний британський гурт «The Beatles: Get Back».

 

Картина новозеландського режисера Пітера Джексона розповідає про студійну роботу The Beatles у січні 1969 року, результатом якої став альбом «Let It Be» (1970), що вийшов після розпаду групи. Щоб створити майже восьмигодинний фільм, Джексон переглянув 57 годин кінохроніки, знятої в студії, і відслухав 140 годин аудіозаписів. У роботі над фільмом режисерові допомагали колишні музиканти The Beatles Пол Маккартні та Рінго Стар.

 

Як пише The Guardian, фільм не відповідає на запитання, чи прискорила робота над альбомом розпад гурту, але потішить фанів архівними відеозаписами з піснями, заспіваними смішними голосами, кривляннями на камеру та жартами.

 

Назву фільму Пітера Джексона дала однойменна пісня «Get Back». Крім того, саме таку мав би мати назву альбом «Let It Be».

 

 

 

 

Нагадаємо, Пітер Джексон прославився завдяки трилогіям «Володар перснів» та «Хобіт».

 

Джерело:

https://nv.ua/ukr/art/the-beatles-viyshov-dokumentalniy-film-pitera-dzheksona-the-beatles-get-back-divitis-video-50198299.html