Новини

Вийшов останній альбом гурту Хорта.
07.12.2018р. 1041 Автор: Квітень
Вийшов останній альбом гурту Хорта.

Нещодавно, 23 листопада, відбувся офіційний реліз нового альбому «Зоряне Борошно» нині неіснуючого гурту Хорта.

«В альбом увійшли філософські, зворушливі пісні про війну та мир в Україні, про імміграцію і рідний дім, про смерть і життя. І про любов до найважливіших і до найважливішого», – зазначено у супроводжуючому вихід платівки прес-релізі.

Загалом до лонгплею потрапило 12 композицій, враховуючи і випущені окремими синглами «Все Добре» та «Колискова», а також пісню «Париж», створену у дуеті з Diana Mess.

Альбом «Зоряне Борошно» можна послухати на сервісі YouTube Music.

Зазначимо, гурт Хорта припинив творчу діяльність влітку 2014 року, коли у фронтмена команди Андрія Лободи було виявлено рак підшлункової. Андрій боровся з хворобою, проте, на жаль, не зміг її побороти.

На своїй офіційній сторінці перед смертю Андрій Лобода написав підписникам побажання, цитуючи пісню «Кращі Люди», останню в альбомі: «Нехай станеться диво. Щастя всім задарма. І най ніхто не піде ображеним».

Митця не стало 27 січня 2015 року.

Улітку того ж року було оприлюднено спільну композицію гуртів Тартак, ТНМК та співачки Діани Месс «Нам Пощастить». Пісня була написана Андрієм Лободою, проте він не встиг її зписати у такому складі, як планував. Натомість друзі музиканта зробили це без нього, але на його честь.

Джерело - http://musicinua.com/vyjshov-ostannij-albom-gurtu-horta/