Новини

Вокаліст Rainbow Ронні Ромеро анонсував свій альбом каверів
12.02.2022р. 614 Автор: Джоана
Вокаліст Rainbow Ронні Ромеро анонсував свій альбом каверів
Чилійський співак Ронні Ромеро, вокаліст гуртів Rainbow, Lords Of Black, Sunstorm і The Ferrymen, оголосив про випуск унікального альбому каверів «Raised On Radio» на 15 квітня 2022 року. Також він представив перший сингл і відео з альбому, кавер на «No Smoke Without a Fire» гурту Bad Company.
 
Альбом «Raised On Radio» містить кавери на класичні твори, які мають особливе значення для Ромеро і вплинули на формування його музичного стилю. Будуть представлені пісні таких легендарних виконавців, як Survivor, Bad Company, Foreigner, Queen, Led Zeppelin та інших. До роботи над цим альбомом також приєдналися гітарист Срджан Бранкович (The Big Deal, Alogia), басист Хаві Гарсія на басу, барабанщик Енді Сі (колишній учасник Lords of Black)  і клавішник Алессандро Дель Веккіо, який також відповідає за продюсування.
 
Ідея створення збірки каверів виникла під час обговорення з Серафіно Перуджіно, президентом і керівником лейблу Frontiers, роботи над сольним альбомом Ромеро. Перуджіно висунув ідею, щоб Ромеро зробив власні версії пісень класичних рокових виконавців для альбому каверів. А Ромеро знав, що може легко вибрати пісні, які відповідають його смакам, таким чином і народився «Raised On Radio».
 
Але замість того, щоб обрати лише відомі мега-хіти, вибирали меньш відомі, глибокі композиції легендарних гуртів. Тому що, коли ви справді любите гурт, ви знаєте, що важливе приховане за їх піснями. Такі композиції від Queen, Kansas, Elf, Uriah Heep, Bad Company, Foreigner та інших із пристрастю та ентузіазмом сприймаються Ромеро та його командою.
 
 
 
 
Нагадаємо, раніше стало відомо, що Ронні Ромеро разом з гуртом Intelligent Music Project стали учасниками Євробачення 2022, більше дізнаєтеся тут.
 
Джерело: