Новини

Збірка українського рокабілі вийде під британським лейблом Diablo Records
19.02.2022р. 642 Автор: Джоана
Збірка українського рокабілі вийде під британським лейблом Diablo Records
Британський лейбл Diablo Records випустить унікальну колекцію записів українського рокабілі під назвою «Ukrainian Stomp», у форматі вінілової платівки, орієнтовно в середині цього року.
 
У збірці будуть представлені, як нові, так і старі записи активних та неактивних нині українських гуртів.
 
«Якось я 8 місяців подорожував різними містами та країнами, грав з різними гуртами, музикантами, записував відео для YouTube й так дістався України. Тут я побачив виступи багатьох гуртів, про які я ніколи не чув. Тож в мене виникла ідея зібрати їх усіх на альбомі-компіляції, щоб решта світу теж могла почути, які чудові колективи грають в Україні.»  розповів Філіп Дойлі, власник лейбла, видавництву Неформат.
 
За час перебування в Україні Дойлі записав кавер зі співачкою Алісою Панченко на пісню «Funnel of Love» 1961 року Ванди Джексон, відомої виконавиці рокабілі та рок-н-ролу, а також ще кілька відео для свого каналу на YouTube.
 
Збірка «Ukrainian Stomp» поєднуватиме серф, сайкобілі, рокабілі та трохи гаражного року, жанри, на яких і спеціалізується цей британський лейбл. Зокрема серед учасників альбому будуть такі гурти як Amphibian Man, The Hypnotunez, Pest Control, The Troubled, Waikiki Makaki, RVB, Hellfire Sox та інші.
 
 
 
 
Джерело: