Новини

Корі Тейлор анонсує свій новий альбом каверів та акустичних пісень (оновлено)
15.02.2022р. 650 Автор: Джоана
Корі Тейлор анонсує свій новий альбом каверів та акустичних пісень (оновлено)
Корі Тейлор, вокаліст і фронтмен гуртів Slipknot і Stone Sour, 25 лютого випустить свій сольний альбом каверів і акустичних версій пісень з його альбому «CMFT» 2020 року.
 
«Corey Mother Fucking Taylor» — так називається сольний проєкт Корі Тейлора.
 
Музикант прокоментував випуск свого майбутнього альбому:
 
«Альбом «CMFT» випускає B-sides(друга сторона), який містить усі кавери, які ми зробили, і акустичні версії деяких пісень з «CMFT». Перший сингл насправді вийде 11 лютого, і люди зможуть завантажити його. Це наш кавер на пісню «On The Dark Side» Джона Кафері та The Beaver Brown Band, яка є однією з найкращих рок-мелодій. Це один з наших улюблених живих виступів. B-sides «CMFT» вийдуть 25 лютого. Він буде доступний скрізь. Ми справді захоплені цим.» — ділиться музикант.
 
«CMFT» був першим альбомом, випущеним «Corey Mother Fucking Taylor», і був записаний на студії звукозапису Hideout у Лас-Вегасі разом продюсером Джеєм Растоном та командою, що складається з гітариста Крістіана Мартуччі, гітариста Зака ​​Трона, басиста Джейсона Крістофера та барабанщика Дастіна Шоенхофера.
 
Також тут ви можете переглянути живий виступ Тейлора і його команди з піснею «On The Dark Side» Джона Кафері та The Beaver Brown Band.
 
 
 
 
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про спільний виступ Корі Тейлора з гуртом Steel Panther, подивитися цей виступ можете тут.
 
Джерело: