Новини

Випуск книжки-розмальовки на честь видатного ілюстратора обкладинок альбомів
23.02.2022р. 628 Автор: Джоана
Випуск книжки-розмальовки на честь видатного ілюстратора обкладинок альбомів
Англійське видавництво «Rock N’ Roll Colouring» вшановує видатного британського ілюстратора Родні Метьюза випуском нової офіційної книжки-розмальовки, яка присвячена його творам для різних виконавців класичного року та хеві-металу.
 
Більше 50-ти років художник створював і продовжує створювати обкладинки музичних альбомів у стилі фентезі та наукової фантастики для музиканта Ріка Вейкмана (гурт Yes), гуртів Nazareth, Magnum, Diamond Head, Asia, Praying Mantis, Tygers of Pan Tang та інших.
 
Метьюз працює разом з видавництвом «Rock N’ Roll Colouring» і створив ілюстрації для Iron Maiden, Alice Cooper, Motorhead, Judas Priest, Thin Lizzy і Megadeth, з якими було випущено офіційні книжки-розмальовки.
 
Родні Метьюз коментує:
 
«Чудово, що я почав співпрацювати з Rock N' Roll Colouring. Будучи частиною їхньої захоплюючої колекції, я знаходжуся серед справжніх рок-ікон та їхніх відомих дизайнів обкладинок!»
 
«Мені буде дуже цікаво подивитися, як люди сприймають мої творіння і роблять їх своїми!»
 
Передпродаж дає можливість замовити копію книжки-розмальовки з підписом Родні Метьюза обмеженим накладом у 250 примірників, а сам випуск запланований на 28 березня 2022 року, і доступно лише на платформі Eyesor Merch.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: