Новини

Warner Chappell Music викупили права на творчість Девіда Боуї за $250 млн.
05.01.2022р. 661 Автор: Джоана
Warner Chappell Music викупили права на творчість Девіда Боуї за $250 млн.
Американська музична компанія Warner Chappell Music, яка є дочірньою компанією Warner Music Group, викупили права на усю творчість співака Девіда Боуї. Точна вартість продажу не була оголошена, але попередньо вона оцінюється у понад 185 мільйонів фунтів стерлінгів (250 мільйонів доларів).
 
За умовами угоди продажу компанія отримує пісні з 26 студійних альбомів Девіда Боуї, а також посмертний альбом «Toy» випущений 2021 року. Також два студійні альбоми часів Боуї в гурті Tin Machine і пісні, випущені як сингли з інших проектів.
 
Представник Девіда Боуї, адвокат Аллен Грабман прокоментував: «Ми справді раді, що музичні твори Девіда Боуї тепер будуть у вмілих руках Warner Chappell Music Publishing. Ми впевнені, що вони будуть цінувати та з належною гідністю піклуватися.»
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Брюс Спрінгстін продав права на свою творчість компанії Sony 500 мільйонів доларів у грудні 2021 року, а також Боб Ділан свої права на понад 600 пісень компанії Universal Music Group за 350 мільйонів доларів.
 
Джерело: