Новини

Музиканти зі всього світу продовжують підтримувати Україну
03.03.2022р. 2792 Автор: Джоана
Музиканти зі всього світу продовжують підтримувати Україну
Кількість рок-музикантів які висловлюють свою підтримку нашій країні продовжує рости. Раніше ми повідомляли про Гізера Батлера (Black Sabbat), Міка Джаггера (The Rolling Stones), Пола Маккартні, Браяна Мейя (Queen), Джаред Лето (Thirty Seconds to Mars), а також Ді Снайдера (Twisted Sister), який дозволив використовувати пісню «We’re Not Gonna Take It» як бойовий клич.
 
До них приєднується Стіві Нікс, вокалістка британського гурту Fleetwood Mac, яка розповіла історію своєї подруги українки, яка тікала заради своєї безпеки. Співачка порівняла Володимира Путіна з Адольфом Гітлером.
 
Девід Ковердейл з Whitesnake постійно висловлює свою підтримку Україні, використовуючи наш прапор та іншу українську символіку у серії твітів у Twitter, пропонуючи цитати про мир, любов і силу перед обличчям незмірних труднощів.
 
Девід Гілмор з Pink Floyd написав у Twitter і звернувся безпосередньо до тих, хто бере участь у битві:
 
«Російські солдати, припиніть вбивати своїх братів. У цій війні не буде переможців.
 
Моя невістка українка, а мої онуки хочуть відвідати і пізнати свою прекрасну країну. Припиніть це, поки її не знищили
 
Вокаліста гурту Arch Enemy Аліса Вайт-Глуц написала:
 
«Жахливі новини зранку. Будь ласка, будьте в безпеці, ми вас любимо. Я знаю, що у нас є дивовижна фан-база як в Росії, так і в Україні, і я посилаю вам усі сили.»
 
Її попередниця, колишня свокалістка Arch Enemy Анджела Госсов, також віддала належне:
 
«Моє серце з Україною та всіма нашими друзями там. Бережіть себе та своїх дітей. Яка трагедія в історії людства.»
 
Девід Дрейман, вокаліст гурту Disturbed виклав в Instagram:
 
 
 
 
Також є музиканти які підтримують реальною допомогою у вигляді фінанової чи іншої допомоги.
 
Канадський рок-гурт Billy Talent заявили, що роблять пожертви на підтримку гуманітарної кризи Червоного Хреста в Україні, і закликають своїх шанувальників зробити те ж саме.
 
Польськbq метал-гehn Behemoth повідомили, що продаватимуть рідкісні сувеніри та інші товари у своєму інтернет-магазині, а всі кошти отримані від продажу підуть жителям України.
 
Гітарист Вацлав «Вогг» Кельтика з польської дет-метал-гурту Decapitated розповів, що особисто допомагає доставити ліки та предмети гігієни до України. Наразі він планує додаткові поїздки.
 
Американський металкор-гурт The Acacia Strain випустили обмежену серію футболок спеціально для підтримки України. Виручені кошти надходять до Фонду допомоги Україні у кризових ситуаціях GlobalGiving.
 
Сер Елтон Джон написав і повідомив, що його фонд боротьби зі СНІДом допомагає українцям з цією хворобою:
 
«Ми з розбитим серцем і вражені тим, що цей конфлікт розгортається, і наші серця з народом України, який не заслуговує пережити цей кошмар. У ці руйнівні часи ми виступаємо за припинення насильства та страждань в Україні…»
 
Учасники гурту Duran Duran повідомили збирають кошти для постраждалих в Україні.
 
Також відомо, що Pussy Riot та інші російські музиканти які підлягають державній цензурі у своїй країні збирають кошти для українців, які постраждали під час війни.
 
Дуже багато діячів культури відомих і не дуже, музикантів, акторів, художників, письменників і фотографів продовжують висловлювати свою підтримку нашій країни і допомагати. Не про всіх можливо розповісти в одній новині.
 
Джерело: