Новини

Radiohead, Оззі Осборн доєднаються до акції #StandUpForUkraine на підтримку українських біженців
08.04.2022р. 2038 Автор: Джоана
Radiohead, Оззі Осборн доєднаються до акції #StandUpForUkraine на підтримку українських біженців
8 квітня за ініціативи Global Citizen у соціальних мережах стартує міжнародна акція «Stand Up for Ukraine», з зірковим складом учасників задля збору грошей для допомоги українським біженцям.
 
Низка зірок, від Weeknd і Біллі Айліш до Стіві Нікса і Radiohead, візьмуть участь у акції закликаючи уряди, установи та всіх небайдужих по всьому світу мобілізуватися для надання коштів на підтримку гуманітарних заходів в Україні й сусідніх з нею країнах.
 
До акції також доєднаються безліч інших зірок шоу-бізнесу, у тому числі: Мадонна, U2, Елтон Джон, Селін Діон, Х'ю Джекман, Green day, Гарт Брукс, Jonas Brothers, Кейсі Масгрейвс, Pharrell, Оззі Осборн, Red Hot Chili Peppers, Кріс Рок, Demi Lovato та інші.
 
Кульмінацією кампанії стане захід у Варшаві 9 квітня з передачі зібраних коштів, який спільно організовують прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо та президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн. Головна мета кампанії, не лише зібрати кошти, але мобілізувати більш ширшу підтримку, щоб задовольнити всі потреби внутрішньо переміщених осіб і біженців.
 
«Ми хочемо, щоб українській народ знав: ми солідарні з вами. Вам потрібна їжа, вода, житло чи медична допомога? Ми об'єднаємо весь світ, щоб і надалі підтримувати вас та надавати вкрай важливу допомогу саме там, де вона найбільше потрібна. Спільно ми зможемо краще допомогти тим, хто змушений був залишити свій дім, через незаконне та невиправдане вторгнення Путіна в Україну» сказав прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.
 
Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн наголосила, що щосекунди з початку цієї війни одна українська дитина стає біженцем.
 
«Світ має допомогти їм. Європейський Союз робить усе, щоб задовольнити потреби мільйонів біженців, яких приймають країни-члени. І ми нарощуватимемо підтримку. Але потреби постійно зростають, і відважні українці заслуговують підтримки з боку урядів всього світу. Разом ми зможемо дати їм безпечний дім та трохи світла у цю темну годину їх життя» сказала Урсула фон дер Ляєн.
 
Також відомо, що благодійний фонд All Within My Hands Foundation легендарної групи Metallica пожертвував 500 000 доларів на допомогу українським біженцям.
 
Джерело: