Новини

Як відомі і легендарні рокери підтримують нашу Україну
01.03.2022р. 1918 Автор: Джоана
Як відомі і легендарні рокери підтримують нашу Україну
Увесь адекватний та цивілізований світ підтримує нашу неймовірну та хоробру Україну, у цій війні з рашистами, яку вони розпочали ще 8 років тому, а зараз ця путінська хвороба досягла свого апогею.
 
Крім політиків, нас підтримують актори, музиканти, письменники, художники та просто звичайні люди. Хто висловлює слова підтримки, хто надаєм допомогу, а хто просто зображенням чи світлиною демонструючи свою позицію.
 
Ось і рок-музиканти не залишаються осторонь. Бас-гітарист британського гурту Black Sabbat Гізер Батлер виклак зображення з хештегом:
 
 
 
 
Фронтмент гурту The Rolling Stones Мік Джаггер та один із засновників легендарної The Beatles Пол Маккартні також опублікували свої заяви у Facebook:
 
 
 
 
 
 
Браян Мей з гурту Queen поділився кадром з виступу гурту 2008 року на площі Свободи в Харкові та додав:
 
«Здається неймовірним, що мирне життя України могло бути так безглуздо зруйноване у 21 столітті. І це нестерпно, що світ міг просто спостерігати і дозволяти цьому відбуватися. Ми всі молимося за мир для вас, дорогі друзі.»
 
Вокаліст гурту Thirty Seconds to Mars Джаред Лето, вже неодноразово підтримува нашу країну, і відвідува Київ і Майдан Незалежності під час подій у 2014 році.
 
 
 
 
А Ді Снайдер, фронтмен гурту Twisted Sister, заявив, що «абсолютно» підтримує використання українцями пісні «We’re Not Gonna Take It» як бойового кличу.
 
«Мій дід був українцем, до того, як це було поглинуто СРСР після Другої світової війни. Такого більше не може статися з цими людьми!» — прокоментував музикант.
 
 
 
 
Також виступили за підтримку нашої країни Мадонна, Джим Керрі, Шер, Гейден Панеттьєрі, Девід Лінч, Стівен Кінг та багато інших.