Новини

Стінг продав права на свою творчість за $250 мільйонів
12.02.2022р. 639 Автор: Джоана
Стінг продав права на свою творчість за $250 мільйонів
Відомий музикант і власник 17 нагород Греммі, актор, громадський діяч і філантроп, 70-річний Гордон Самнер відомий як Стінг, продав права на весь свій музичний каталог, в тому числі сольні роботи і записи гурту The Police, найбільшій у світі звукозаписній компанії Universal Music Group (UMG).
 
Сума угоди традиційно не розголошується, але профільні ЗМІ з посиланням на джерела називають приблизну цифру у $250 млн.
 
«Для мене дуже важливо, щоб у моєї творчої спадщини був дім, де її цінують і поважають, не тільки для того, щоб по-новому спілкуватися з відданими шанувальниками, але і для того, щоб познайомити з моїми піснями нову аудиторію, музикантів і покоління.»  пише у своїй заяві Стінг, який більшу частину своєї кар'єри співпрацював з UMG.
 
За умовами угоди, UMG отримує права на майстер-копії пісень, а також видавничі права, вони переходять до підрозділу Universal Music Publishing Group.
 
«Стінг, геній авторської пісні, його музика пронизує світову культуру.  ділиться Люсьєн Грейндж, глава Universal Music Group,  Для нас велика честь, що всі роботи Стінга як автора пісень і виконавця тепер будуть перебувати в сім'ї UMG.»
 
Раніше стало відомо про продаж прав на творчість співаків Брюса СпрінстінаДевіда Боуї, Боба Ділана, Пола Саймона, Ніла Янга, Тіни Тернер, гуртів Blondie і Red Hot Chili Peppers. Суми всіх цих угод були дев'ятизначними.
 
Для музикантів та їх спадкоємців продаж прав на творчість є запорукою фінансової стабільності, а для великих лейблів та інвестиційних фондів можливістю обґрунтувати свою високу ринкову вартість і забезпечити дохід за рахунок поширення та ліцензування музики для різних проектів.
 
Джерело: